Dokładnie. I tak to jest pisać fan fiction. To takie zabawne, ponieważ jestem teraz w Clubhouse. Kocham to. I jest wielu autorów rozmawiających w grupach i co wy, i widzicie różnicę między spodniami a plotkami. Wiesz, ludzie, którzy planują różne rzeczy, albo ludzie, którzy latają przy siedzeniu spodni. Jestem kompletnym lotnikiem w moich spodniach. Mam niejasne pojęcie, dokąd zmierzam, nie jestem pewien, czy się tam dostanę.

Kiedy dołączyłeś do Clubhouse? Co tam robisz?

Pewnie marzec, kwiecień, a może luty tego roku, ale ponieważ czas nie ma już znaczenia, tak to się dzieje. Czy to czwartek? Czy to sobota? Kto wie! Tak więc od jakiegoś czasu w tym roku i jestem tam od co najmniej dwóch miesięcy. Zajęło mi dużo czasu, aby się odezwać, ponieważ jestem niesamowicie nieśmiała. Istnieje fantastyczna społeczność autorów. Jest też grupa magików i komików, z którymi też rozmawiam. Są zabawne. Moja przyjaciółka, ona jest komikiem, była w klubie, a ja byłem trochę psotny, ale poszedłem za nią do tego pokoju, który był pełen magów i komików. Jaka lepsza firma?

Co myślisz o wpływie, jaki twoje książki wywarły na publikacje, po tym, jak pomogły wprowadzić bardziej intensywny erotyczny romans do głównego nurtu?

Ciągle mnie zaskakuje. Tego rodzaju aberracja zawsze mnie zaskoczy. Byłbym zachwycony, gdybym sprzedał 5000 książek i pomyślałem, że będę dalej pracował w telewizji i robił to wszystko, i, wiesz, żyję spokojnie i co ty, a to całkowicie zmieniło moje życie. Tak. To upokarzające i oszałamiające, a ja wciąż nie mogę w to uwierzyć.

Myślę też, że serial pomógł wymazać piętno, które poprzednio wiązało się z hard-core’ową erotyką, i udowodnił, że może przynosić ogromne zyski.

Kobiety chcą czytać takie rzeczy, wiesz? To nie jest tajemnica. Wszyscy chcemy znów się zakochać. Jeśli możesz to zrobić w książce, jest to również dość bezpieczne miejsce, aby to zrobić. Więc myślę, że wszystko, co jest skoncentrowane na kobietach, jest generalnie pogardzane i przyzwyczajasz się do tego, naprawdę, ale tak naprawdę jest to przemysł wart miliardy dolarów. Jestem naprawdę zdumiony tym, jak lekceważący potrafią być ludzie. A potem widzisz, że filmy też zrobiły niesamowity biznes, ponieważ ludzie chcą oglądać historię miłosną, która ma trochę pikantnych kawałków. Teraz mówimy pikantny. To jest słowo. Pikantne to słowo. Tego właśnie się uczę na Clubhouse. Pikantny.

Jakie było poprzednie słowo?

Gorąco. Seksowny. Wiesz. Wszystkie te typy słów. Pikantny jest dobry. Tam więcej dzieje się z pikantnym.