MORAN Bardzo zależy mi na tym, aby problemy ze zdrowiem psychicznym były mniej tabu, ponieważ zmniejsza to piętno i założenia, które mogą być bardzo bolesne dla osób cierpiących na choroby psychiczne. Mam historię i planuję podzielić się nią z Fundacją Jed, ale jeszcze o niej nie mówię, bo jeszcze się nie wydarzyła. [Laughs.] Ale jest w toku.

Zrobiłam sobie przerwę od robienia tych rzeczy zwanych „sesjami dla dziewczyn”, ponieważ Covid był naprawdę kiepski – sesja dla dziewczyn polega na tym, że publikuję ulotkę, taką jak „Open Skate”, a potem przychodzi każdy, kto chce przyjść. Przyjeżdża wiele dziewczyn z całego miejsca i wszyscy uczą się od siebie nawzajem. Myślę, że lepiej jest znów być na zewnątrz, więc niedługo zacznę robić sesje dla dziewczyn.

RUSSELL Kocham Tony’ego Hawka — jest taką miłą osobą i jest taki wspaniały. Ale kiedy byłam młodsza, widok ludzi takich jak on nie sprawił, że chciałem zacząć jeździć na deskorolce. Świat deskorolkowy był wtedy dla białych mężczyzn. Rzeczy, które były reklamowane i narzucane, takie jak długie blond włosy, niebieskie oczy, łysina z tatuażami – nie widziałam tam dla siebie miejsca i to zniechęca, gdy jest to coś, co cię interesuje, a ty nie. nie widzę nikogo, kto wygląda jak ty na tym polu. Więc po prostu się tam postawiłem. Moje zamiłowanie do skateboardingu przeważyło nad strachem, że nie pasuję do świata łyżwiarstwa.

WINBERG Zamierzam opublikować moje łyżwiarstwo na Instagramie. Media społecznościowe są ważnym powodem, dla którego kobiety jeżdżą na deskorolce przez te wszystkie lata, ponieważ dzieci w miejscach, w których nie ma zbyt wielu dziewcząt jeżdżących na łyżwach lub deskorolkarzy, widzą ludzi w Internecie i czują się z nimi związani.

NIEDŹWIEDŹ KSIĘŻYCOWY Zacznę ponownie przesyłać do YouTube. Robiłem wyzwanie kickflip i nadal go nie ukończyłem, ale ludzie obserwowali, czy go dostałem, czy nie. Zostało mi jeszcze kilka miesięcy. Więc będę robić kickflipy w 2021 roku.

MIŁOŚĆ Dla mnie chodzi tylko o łączenie się ze społecznością. Ponieważ po mojej stronie robi się naprawdę tłoczno, ale naprawdę staram się mieć pewność, że wychodzę, jeżdżę na deskorolce i poznaję nowych ludzi, czy to chłopców, czy dziewczyny, cokolwiek. Bycie w tej atmosferze jest powodem, dla którego nawet tu jestem. Myślę tylko, że zachęcam do tego inne dziewczyny i ludzi, którzy lubią jeździć na deskorolce – jeśli chcą, mogę ich trochę nauczyć. Ale chodzi tylko o to, żeby dobrze się bawić.

WINBERG Ludzie czasami nam mówią: „Nie jesteście zawodowcami”. A to jak: „Dlaczego mielibyśmy być pro skateboardzistami chodzącymi po okolicy? Jesteśmy normalnymi dziewczynami i to jest w porządku. Nie musimy być najlepsi z najlepszych i nie o to chodzi. Duża część „Betty” po prostu to pokazuje.