Ona i jej zespół są szczególnie dumni ze swojej dużej obecności w mediach społecznościowych. Jedna z ostatnich prób wirusowych obejmowała kobiety publikujące swoje zdjęcia w fartuchach i lokówkach ze znakami kampanii Demokratów, podczas gdy trzymały koktajle.

Pani Paris i Demokraci mają nadzieję powtórzyć strategię, która zdobyła kontrolę partii w Izbie w 2018 roku, podnosząc ich margines wśród kobiet z przedmieść w dzielnicach swingowych.

Mają powody do optymizmu: cztery lata temu Trump wygrał Ohio o osiem punktów procentowych. Teraz sondaże pokazują remisujący wyścig. Jednak w tym roku Ohio może pozostać poza zasięgiem Demokratów. Strategia z 2018 roku była tam znacznie mniej skuteczna niż gdzie indziej na Środkowym Zachodzie, a popularny senator Sherrod Brown był jedynym demokratą, który wygrał w całym stanie. Odwieczny stan swingowy stał się ostatnio trendem republikańskim, a wiele wyborców nadal popiera prezydenta.

Słyszałem, jak ludzie mówili: „Jak możesz głosować na Trumpa, kiedy jesteś kobietą i co on mówi o kobietach?” – powiedziała Rachel Antonelli, 35-letnia bankierka z Delaware w Ohio, która jest w ciąży ze swoim drugim dzieckiem i planuje głosować na pana Trumpa. „Osobiście zależy mi na tym, żeby załatwiał sprawy dla kraju

Od lata protestów na temat sprawiedliwości rasowej i niepokojów w całym kraju, Republikanie próbowali przyciągać białe kobiety z przedmieść, koncentrując się na „prawie i porządku”, podsycając obawy rasowe i przedstawiając coraz bardziej zróżnicowane przedmieścia jako jedyną prowincję białych, zamożnych rodzin . Według Williama Freya, demografa z Brookings Institution, w 1990 roku biali ludzie stanowili 77 procent populacji na przedmieściach wewnątrz pierścienia; Dziś jest ich 58 procent, powiedział.

Kobiety w Columbus, które są wszystkie białe, opisały zabójstwo George’a Floyda jako przełomowe wydarzenie w ich przebudzeniach politycznych, które zwróciło uwagę na kwestie rasizmu i policyjnej przemocy poza ich osobistym zakresem.

Nie będę kłamać i mówić, że w lutym martwiłam się rasizmem w Ameryce ”- powiedziała pani Rabinovitch, która ma 4-letniego syna. „Tak jak ja nie”.