Nowoczesna medycyna estetyczna potrafi zdziałać cuda. Zobacz, jak wyszczuplić, wymodelować i ujędrnić twarz oraz ciało. Nasza redakcyjna koleżanka przetestowała dwa innowacyjne zabiegi: UTIMS i Stylage w Skin Clinic.

 

Czym jest UTIMS?

To innowacyjny zabieg na twarz i na ciało, oparty o nowoczesną technologię HIFU (high intensity focused ultrasound, czyli skupiona wiązka fal dźwiękowych o dużym zasięgu). Dzięki fali akustycznej o wysokiej częstotliwości komórki w tkankach zaczynają się poruszać. Efekt? Powierzchnia skóry jest nietknięta, za to pod spodem zachodzą intensywne procesy odbudowy i regeneracji. UTIMS to głęboka penetracja, która pozwala na usuniecie tkanki tłuszczowej.

UTIMS ujędrnia i wyszczupla ciało oraz ujędrnia i liftinguje twarz. Efekt utrzymuje się nawet rok. 

 

Fot. Edipresse Content Studio 

 

Czy UTIMS to bolesny zabieg?

Dzięki zastosowaniu unikatowej konstrukcji kartridży emisji fal – UTIMS gwarantuje skuteczne i komfortowe zabiegi bez ryzyka poparzeń. Pacjent nie odczuwa bólu. Jedynie u osób o niskim progu bólu może pojawić się lekki dyskomfort.

 

Kto może skorzystać z UTIMS?

Zabieg polecany jest przede wszystkim osobom, które zmagają się z problemem „drugiego podbródka”, „oponki” na brzuchu, „bryczesów” czy też potrzebują zmniejszenia obwodu talii lub wyszczuplenia ramion. UTIMIS polecany jest też tym wszystkim, których ciało utraciło elastyczność, bądź chciałyby zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej.

 

Fot. Edipresse Content Studio 

 

Zalety UTIMS

Zabieg jest nieinwazyjny, bezbolesny i trwa stosunkowo krótko. Wszystko zajmuje ok. 30-40 minut – w zależności od partii ciała. Najważniejsze zalety?

  • poprawa jędrności skóry twarzy i ciała
  • odmładzanie
  • konturowanie skóry
  • spłycenie zmarszczek
  • wysmuklenie linii żuchwy, poprawa owalu twarzy
  • redukcja „drugiego podbródka”
  • modelowanie sylwetki 
  • lifting
  • poprawa jędrności i napięcia skóry
  • możliwość wykonania zabiegu o każdej porze roku

 

STYLAGE najwyższej jakości kwas hialuronowy

Zmarszczki nie muszą stanowić problemu. Utratę jędrności oraz zmiany owalu twarzy możesz powstrzymać korzystając z zabiegów z wykorzystaniem preparatów Stylage. Zabiegi te mają na celu poprawę rysów naszej twarzy, a także wypełnienie miejsc zaniku tkanki tłuszczowej, czy też nadanie objętości ustom. Polega na aplikacji preparatu w głąb skóry, który pobudza syntezę kolagenu i poprawia napięcie skóry. Odmłodzenie twarzy za pomocą wypełniaczy polega na bezpośrednim podaniu do skóry kwasu hialuronowego Stylage za pomocą zastrzyku. Efekty widać bezpośrednio po zabiegu. Twarz jest wyraźnie odmłodzona, owal poprawiony, a zmarszczki wypełnione. 

 

Fot. Edipresse Content Studio 

 

 

Zabiegi UTIMS i Stylage – opinia redaktorki 

Zabieg jest prawie bezbolesny, a efekty widać minimum po miesiącu. Ja jestem 12 dni po zabiegu i już wyobrażam sobie, że owal twarzy się zmieni, skóra będzie napięta, a podbródek zniknie – o tym marzę 🙂
Wypełnienie kwasem bruzd nosowo-wargowych też jest całkowicie bezbolesne. To niesamowite, bo wystarczyły dwa delikatne ukłucia, a efekt był widoczny już bezpośrednio po zabiegu. Jestem bardzo zadowolona, wszystko wygląda naturalnie. 
UTIMS na kolana też nie bolał, a skóra stała się napięta. Dodatkowo na uwagę zasługuje też fantastyczna atmosfera, która panuje w Skin Clinic
– mówi Asia

 

Materiał powstał z udziałem marki Skin Clinic.